zostaje

Intencje mszalne

 

                                         

 

 

 
 

NIEDZIELA     17 GRUDNIA    III niedziela  adwentu    

                             NIEDZIELA  RADOŚCI - GAUDENTE            

  6.00

+ Ryszarda Derelę

  7.30

+ Kazimierza Najmana

  9.00

+ Sandrę Warmuz

10.30

ZA PARAFIAN

12.00

CHRZTY

17.00

+++ Józefa i Bogusława Włoch oraz Wiktorię Krzywoń i zmarłych z rodziny

19.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla wiernych z ul. Kalinowej 10, których nawiedził św. Jan Paweł II w swojej relikwii

20.00

+ Karola Kucharskiego

 

 

INTENCJE  MSZALNE   18 24.XII. 2017

 

 

PONIEDZIAŁEK   18 GRUDNIA      

  6.00

+ Ryszarda Derelę

+ Lecha Kruczałę

+ Antoniego Nowaka

  7.00

+ Wincentego Bugajskiego

17.00

+ Marka Siedleckiego

18.30

+ Janinę Skalny

 

WTOREK         19 GRUDNIA

 6.00

+ Jana Feca

+ Ryszarda Derelę

+ ks. Jerzego Brońkę w 1 rocz. Śm.

+ Antoniego Nowaka

  7.00

+ Wincentego Bugajskiego

17.00

+ Marka Siedleckiego

18.30

+ Janinę Skalny

 

ŚRODA            20 GRUDNIA                      

    6.00

+ Ryszarda Derelę

+ Lecha Kruczałę

+ Kazimierza Walczyka

+ Antoniego Nowaka

    7.00

+ Wincentego Bugajskiego

  17.00

+ Marka Siedleckiego

  18.30

NOWENNA :

- w intencji ofiarodawców, którzy nabywali czasopismo „Egzorcysta” i ich rodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej;

ZA ZMARŁYCH : +++ Danutę Dziabałę, Jana Lamonta, Elżebietę Gocyk, Stanisława Smyla, Krystynę Bystrowską, Stanisławę Łach, Mariannę Jana  Jakubiaków, Annę Józefa Stawarskich, Annę Smutkiewicz, Ewę Stanisława Targoszów, Annę Brygider, Stanisławę Iwańską, Wojciecha Struzika, Franciszka Niekrewicza, Kazimierę Wall, Zbigniewa Sieńczaka, Jarosława Kosińskiego, Roberta Krzycha, Małgorzatę Nowak,

 

CZWARTEK       21 GRUDNIA          

 

  6.00   

+ Ryszarda Derelę

+ Wincentego Bugajskiego

+ Jacka Oleksego

+ Antoniego Nowaka

 

   7.00   

+ Lecha Kruczałę

 

17.00   

+ Marka Siedleckiego

 

18.30

+ Jana Kołodzieja

 

 

PIĄTEK             22 GRUDNIA

  6.00

+ Marka Siedleckiego

+ Wincentego Bugajskiego

+ Jacka Oleksego

+ Antoniego Nowaka

  7.00

+ Lecha Kruczałę

17.00

+ Ryszarda Derelę

18.30

+ Ignacego Gajosa

 

SOBOTA           23 GRUDNIA 

  6.00

+ Ryszarda Derelę

+ Wincentego Bugajskiego

+ Wiktorię Tchoń

  7.00

+ Dariusza Janeczka

17.00

+ Marka Siedleckiego

18.30

+ Marię Kowal

 

NIEDZIELA     24 GRUDNIA                IV niedziela  adwentu 

                                                     WIGILIA  BOŻEGO  NARODZENIA

  6.00

+ Adama Byrczka

  7.30

++ Tadeusza Skrzek i Jarosława Kosińskiego

  9.00

+ Adama Trzcinę

10.30

ROCZKI :  LAURA PAŁAC,

12.00

ZA PARAFIAN

17.00

+ Tomasza Olgę Adama Monikę Pigora

24.00

1. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Róży pani Surmik

2. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Róży pani Niziołek i ich rodzin

3. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodzin z ul. Kalinowej 4

4. za rodzinę Radomińskich o Boże błogosławieństwo dla żywych i życie wieczne dla zmarłych

5. + Joannę Laskowską

6. + Stanisława Martyniaka

 

INTENCJE  MSZALNE   25 31.XII. 2017

 

PONIEDZIAŁEK               25 GRUDNIA  

                                UROCZYSTOŚĆ      NARODZENIA    PAŃSKIEGO

  6.00

+ Jana Grabowskiego

  7.30

++ Jana Stefanię Dudek

  9.00

+ Władysława Bałos

10.30

+++ Tadeusza Adamusa, Bronisławę i Władysława Adamusów, Michalinę i Wojciecha Wyrwałów

12.00

ZA PARAFIAN

17.00

+ Stanisława Malickiego i zmarłych z rodziny

19.00

+ Kazimierza Sułka

20.00

+ Marka Siedleckiego

 

 

WTOREK                           26 GRUDNIA            

                   II DZIEŃ   ŚWIĄT    NARODZENIA  PAŃSKIEGO

             ŚW. SZCZEPANA – pierwszego męczennika Kościoła

  6.00

+ Ryszarda Derelę

  7.30

++  Władysława Stefanię Latoń

  9.00

+++ Stefana Samul i zmarłych z obu stron

10.30

++ Ingę i Andriusza

12.00

CHRZTY

17.00

Z podziękowaniem za dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wiesławy i Jerzego w 50 rocz. ślubu

19.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodzin z ul. Kalinowej 8, których nawiedził św. Jan Paweł II w swojej relikwii

20.00

+ Marka Siedleckiego

 

 

ŚRODA            27 GRUDNIA                      

    6.30

+ Henryka Nowakowskiego

+ Marka Siedleckiego

+ Wincentego Bugajskiego

+ Kazimierza Walczyka

+ Władysława Dudkę w 25 rocz. Śm.

    7.00

+ Stanisława Warmuz

  18.30

NOWENNA :

- w intencji ofiarodawców, którzy nabywali czasopismo „Egzorcysta” i ich rodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej;

ZA ZMARŁYCH : +++ Stanisławę Sowula, Irenę Juliana Rysak, Stanisława Smyla, Stanisławę Łach, Annę Smutkiewicz, Emilię Jana Kaszubów, Stanisławę Siembab w 1 rocz. śm. , Annę Brygider, Apolonię Ertman, Danutę Dziabałę, Henryka Wyparta, Kazimierę Wall, Jana Lamonta, Roberta Krzycha, Małgorzatę Nowak, Elżbietę Gocyk,

 

 

 

CZWARTEK      28 GRUDNIA          

  6.30   

+ Marka Siedleckiego

+ Wincentego Bugajskiego

+ Mariana Grochowskiego

+ Mariannę Balik

+ Antoniego Nowaka

  7.00   

+ Jana Feca

18.30

+ Bożenę Kędzierską

 

 

PIĄTEK             29  GRUDNIA

  6.30

+ Mariannę Balik

+ Aleksandrę Cabaj

+ Wandę Kozicką

+ Józefa Talarczyka

+ Antoniego Nowaka

  7.00

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń Róży pani Włosińskiej

18.30

+ Marka Siedleckiego

 

 

SOBOTA           30 GRUDNIA 

  6.30

+ Mariannę Balik

+ Aleksandrę Cabaj

+ Wandę Kozicką

+ Antoniego Nowaka

  7.00

+ Kazimierza Walczyka

19.00

+ Marka Siedleckiego

 

 

NIEDZIELA       31 GRUDNIA       NIEDZIELA  ŚWIĘTEJ  RODZINY

  6.00

 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Róży pani Palińskiej

  7.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla wiernych z ul. Jaśminowej 25 i 27

  9.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla wiernych z ul. Dalekiej 3, których nawiedziła Matka Boża w znaku Figury Fatimskiej

10.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla wiernych z ul. Dalekiej 1, których nawiedziła Matka Boża w znaku Figury Fatimskiej

12.00

JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE :

Kazimiera i Zygmunt w 60 rocz. ślubu

Renata i Dariusz w 30 rocz. ślubu

Albina i Stanisław Kiermasz w 55 rocz. ślubu

17.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla wiernych z ul. Kalinowej 2 i 3

19.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla wiernych z ul. Kalinowej 7 b

20.00

+ Aleksandrę Cabaj