III  Niedzielę  Adwentu - 17.12.2017r.

NIEDZIELA  RADOŚCI

_________________________________________________________________

Wiernych z ul. Klonowej 3 i 4 zapraszamy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30 w salce przy Sanktuarium.

Zespołowi Charytatywnemu i Akcji Katolickiej serdecznie dziękujemy nie tylko za pomoc świąteczną zorganizowaną na rzecz ludzi potrzebujących, ale za dotychczasową pełną poświęcenia pracę na rzecz będących w potrzebie. Niemniej również bardzo serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych nr 4 i Liceum Ogólnokształcącemu nr 2 w Jaworznie na czele z ks. Mariuszem, paniami katechetkami i nauczycielami oraz tymi wszystkim, którzy z tą pomocą pośpieszyli – Bóg zapłać.

W  piątek będziemy spowiadać  od 14.00 do 18.00 – z przerwą od 16.00 do 16.30.

W niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Jest to wyjątkowy wieczór, pełen miłości, przebaczenia, życzliwości i pokoju - obyśmy atmosferą tego wieczoru żyli przez cały Nowy Rok. Przypominamy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej.

Taca z Pasterki o godz. 24.00 przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.

Przypominamy, że w Wigilię tj. 24 grudnia, ostatnia Msza św. będzie o godz. 17.00, a po niej nabożeństwo wieczorne i schowanie Najświętszego Sakramentu.

Przypominamy o jubileuszach małżeńskich, które w naszej parafii obchodzimy w święto Świętej Rodziny tj. w niedzielę 31 grudnia na Mszy św. o godz. 12.00. Rocznice ślubu prosimy zgłaszać w zakrystii.

Rodzinom z ul. Klonowej 1 i 2, które nawiedził św. Jan Paweł II w swojej relikwii  dziękujemy za ofiarę na potrzeby parafii. Msza św. w intencji rodzin z ul. Klonowej 1 będzie 11.11. o godz. 19.00, a z ul. Klonowej 2 : 09.09. o godz. 6.00.

Wiernym z ul. Dalekiej 1, 3 i 5, którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. z ul. Dalekiej 1 będzie 23.09. o godz. 6.00, z ul. Dalekiej  3 : 30.09. o godz. 6.00 i z ul. Dalekiej 5 : 21.10. godz. 6.00.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Długoszyńskiej i Storczyków.