Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

XX   NIEDZIELA   ZWYKŁA

19.08.2018

____________________________________________________

Wiernych z ul. Kusocińskiego i Langego prosimy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie sięw poniedziałek o godz. 17.30 w salce przy Sanktuarium.

Zapraszamy na 222Pielgrzymkę Jaworznicką na Jasną Górę w dniach od 3 do 8 .09. . Zapisy przyjmowane są w zakrystii Kolegiaty św. Wojciecha od poniedziałku do soboty od godz. 8.00 do 8.30.

Stowarzyszenie Katolickie Przyjaźń Jaworznicka zaprasza na Jaworznicki Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej „Wędrówka z Aniołami”, który odbędzie się na Równej Górce, w Jaworznie przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 64  :   9 września.  Szczegóły na plakacie.

Dziękujemy za ofiary dziś złożone na tacę, które w sposób szczególny przeznaczone są na witraże.

Wiernym z domów prywatnych przy ul. Starowiejskiej,którzy między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 07.04.

o godz. 20.00

tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli sięwierni z ul.Tysiąclecia 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.