Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, w Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXVIII  Niedzielę  Zwykłą  - 14.10.2018 r.

Dzisiaj z okazji XVIII Dnia Papieskiego, możemy przyjść z pomocą młodzieży utalentowanej a biednej składając ofiarę do puszki.

Wiernych z ul. Morcinka 1,3,5,7 i 2,4,6 prosimy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30. w salce przy Sanktuarium.

W wtorek, jak każdego 16 dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 6.30 modlimy się

za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o potrzebne łaski dla Kościoła Powszechnego, Parafii i Ojczyzny.

Zapraszamy na spotkanie formacyjne grupy modlitewnej Św. Ojca Pio, które odbędzie się w wtorek o godz. 19.00. w bibliotece przy Sanktuarium.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.30, odbędzie się w naszym Sanktuarium koncert „ Pieśń o ojczyźnie” Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk.

Rodzinom z ul. Łukasiewicza, 1,3,7 i 9 AB, które nawiedził św. Jan Paweł II w Swojej relikwii dziękujemy za ofiarę na witraże. Msza Św. w intencji rodzin z ul. Łukasiewicza 1,3,7 będzie 21.07 o godz. 19.00, a w intencji rodzin z ul. Łukasiewicza 9AB 15.08 o godz.19.00.

Rodzinom z ul. Morcinka 8 oraz 10 i Powstańców Śląskich 1 i Morcinka 12AB, które nawiedziła MB w znaku figury fatimskiej, dziękujemy za ofiarę na witraże. Msza Św. w intencji rodzin z ul. Morcinka 8  będzie 7.07. o godz. 20. a z ul. Morcinka10 3.11. o godz. 9.00 i z ul. Morcinka 12AB, 15.09. o godz. 6.00.

Dziękujemy za ofiarę na witraże z róży p. Dudka, p. Warszawskiej i p. Tosza. Msza Św. z róży p. Dudka będzie 25. 02 o godz. 6.30, z róży p. Warszawskiej  14.08. o godz. 7.30, i z róży p. Tosza 22.09  o godz. 7.30. Wiernym z ul. Armii Krajowej 4 i Wysokiego Brzegu którzy  w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium, dziękujemy za ofiarę. Msza św. w intencji wiernych z ul. Armii Krajowej 4 będzie 6.10 o godz. 7.30,

a w intencji wiernych z Wysokiego Brzegu  10. 11.  o godz. 9.00.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Armii Krajowej 6 i 8.