Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, w Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

NA
                                                                                                   VI Niedzielę Zwykłą 17.02.2019

1. Wiernych z ulicy Starowiejskiej 17 i 19 oraz domów prywatnych zapraszamy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez Matkę Bożą w znaku figury fatimskiej, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30 w salce przy sanktuarium.
2. Dziękujemy za ofiarę na witraże z róży pani Wołos. Msza święte w intencji tej róży będzie 9 II o godz. 7.30 .
3. Rodzinom z ul. Starowiejskiej 1,3 i Sempołowskiej 9, które nawiedziła Matka Boża w znaku figury fatimskiej dziękujemy za ofiarę na witraże. Msza św. w intencji rodzin z ulicy Starowiejskie 1,3 będzie 26 X o godz. 6.30,
a w intencji rodzin z ulicy Sempołowskiej 9 16 II o godz. 9.00
4. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które w sposób szczególny przeznaczone są na sfinansowanie witraży.
5. Wiernym z ulicy Kalinowej 15, którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku
w sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana 21 X o godz. 6.30.
6. W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Kalinowej 16.

SANKTAURIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJACEJ POMOCY  W JAWORZNIE – OSIEDLU STAŁYM

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – LUTY  2019