Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, w Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

III  Niedzielę  Adwentu - 16.12.2018r.

Wiernych z ul. Tysiąclecia zapraszamy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30 w salce przy Sanktuarium.

Zespołowi Charytatywnemu i Akcji Katolickiej serdecznie dziękujemy nie tylko za pomoc świąteczną zorganizowaną na rzecz ludzi potrzebujących, ale za dotychczasową pełną poświęcenia pracę na rzecz będących w potrzebie. Niemniej również bardzo serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych nr 4 i Liceum Ogólnokształcącemu nr 2 w Jaworznie na czele z Dyrekcjami, katechetkami i nauczycielami oraz tym wszystkim, którzy z tą pomocą pośpieszyli – Bóg zapłać.

Klub Seniora przy naszej parafii zaprasza na jasełka i spotkanie Bożonarodzeniowe we czwartek o godz. 16.00, do sali teatralnej przy naszym Sanktuarium.

Również we czwartek o godz. 16.00, odbędzie się Festiwal Kolęd i Pastorałek w Domu Kultury na Osiedlu Stałym.

W  piątek będziemy spowiadać  od 14.00 do 18.00 – z przerwą od 16.00 do 16.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi św. na ostatni dzień, ponieważ w wigilię nie będziemy spowiadać.

Przypominamy o jubileuszach małżeńskich, 5,10,15 lat itd. które w naszej parafii obchodzimy w święto Świętej Rodziny tj. w tym roku, w niedzielę 30 grudnia na Mszy św. o godz. 12.00. Rocznice ślubu prosimy zgłaszać w zakrystii.

Rodzinom z ul. Partyzantów 16,18,20,22, które nawiedziła MB w znaku figury fatimskiej, dziękujemy  za ofiarę na witraże. Msza św. w intencji tych rodzin  będzie 26.12. 2019 o godz. 7.30.

Wiernym z ul. Kalinowej 2 i 3 którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w intencji wiernych z ul. Kalinowej 2 będzie 15.12. 2019 o godz. 19.00 a w intencji wiernych z ul. Kalinowej 3, 15.12. 2019 o godz. 17.00.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Jaśminowej 25 i 27.