INTENCJE   MSZALNE

*  W intencji Koła Radia Maryja

+  Irenę Szagała

+ Józefa Łataka

WTOREK           15  Października – Św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora  Kościoła

*  Za Parafian

+ Mariana Machetę

+ Elżbietę, Mariana Kaczorów

+ Zofię Kitę w I rocz. śmierci

ŚRODA             16  Października --  Św. Jadwigi Śląskiej

+ Mariana Machetę

NOWENNA:

CZWARTEK      17  Października – Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika

+ Zbigniewa Mikołajczyka

+ Irenę Radzicką w V rocz. śmierci

PIĄTEK         18   Października – Święto- Św. Łukasza Ewangelisty

+ Marię, Mariana Machetów

7.00

+ Jadwigę, Władysława Liwaków; Teklę, Piotra Liwaków; Weronikę, Władysława Kołpaków

+ Ryszarda Popławskiego

SOBOTA         19   Października

13.00

+ Irenę Szagała

Dziękczynno-błagalna w 40- lecie, Stowarzyszenia Polskiego Związku Niewidomych w Jaworznie.

19.00

+Mirosława Wieczorka

NIEDZIELA      20    Października        XXIX  niedziela  zwykła

6.00

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o     zdrowie  oraz opiekę MBNP dla mieszkańców ul. Katowickiej i bloku 6 oraz domów prywatnych, których nawiedziła w Swojej figurze Matka Boża Fatimska

7.30

* Za Parafian

9.00

+ Annę Kamińską

*  CHRZTY

10.30

+ Mirosława Wieczorka

+Barbarę Derela w I rocz. śmierci

12.00

*  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o zdrowie  oraz opiekę MBNP dla wiernych z ul. Dalekiej 3, którzy byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium.

17.00

+ Teresę, Kazimierza Zając

19.00

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o zdrowie  oraz opiekę MBNP dla wiernych z ul. Dalekiej 1, którzy byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium.

20.00

+ Józefa Łataka