Intencje mszalne
INTENCJE MSZALNE 18 - 24.03. 2024
PONIEDZIAŁEK 18.III.
6.30 + Zofię KASZUBĘ
6.30 + Józefę BĄK
6.30 * za parafian
7.00 + Weronikę DYMEK
18.30 + Jana DUDKA
WTOREK 19.III. uroczystość św. Józefa
6.00 * dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB NP dla wiernych z ul. Jaśminowej 9, 11, 13 i 15
7.30 + Władysławę JURĘ
9.00 + Stanisławę WÓJS z 1. rocz. śm.
17.00 + Zbigniewa KRZYCHA
17.00 + Zofię, Jana JAJE i zm. z rodz.
19.00 + Genowefę ŚWIDRAK
ŚRODA 20.III.
6.30 * dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB NP dla członkiń róży p. Słotwińskiej
6.30 + Romana KOZAKIEWICZA
6.30 + Janusza BAŃKOWSKIEGO
7.00 + Genowefę SOLIŃSKĄ-PLAC
7.00 + Cecylię GURBĘ
18.30 Zbiorowa za wstawiennictwem MB NP:
* za ofiarodawców i budowniczych nowych organów dla naszego Sanktuarium ; o zdrowie dla Józefa; za Georga i w Bogu wiadomych intencjach ;
+ Małgorzatę KOTLARZ, Krzysztofa STOLARCZYKA, Mirosława JERECKIEGO, Salomeę i Zdzisława WARCHOŁÓW, Stanisława PIRÓGA, Kazimierę PTAK, Bożenę GRAF, Mariolę HALAT-PACYNIAK, Wacławę i Edwarda KOZIEŃSKICH, Mariannę i Józefa MATUSIAKÓW, Krystynę KŁAPOT
CZWARTEK 21.III.
6.30 * dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB NP dla mieszkańców ul. Jaśminowej 1-7
6.30 + Janinę ROGULĘ
6.30 * dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB NP dla członkiń róży p. Słotwińskiej
6.30 + Antoniego ŁĄCKIEGO
7.00 + Karola JAMROZEGO
18.30 Zbiorowa za wstawiennictwem św. Rity:
+ Irenę KOCAŃDĘ, Eugeniusza MOLIŃSKIEGO, Krzysztofa STOLARCZYKA, Tadeusza, Andrzeja, Jarosława, Ewę PIĄTKÓW, zm. z rodz. KAPŁONÓW, Jarosława PIETRUSIŃSKIEGO, Bolesława GAZDECKIEGO, Józefa BEŁZĘ, Teresę GORCZYCĘ, Józefę KRUPĘ, Mirosława JARECKIEGO, Henryka SMÓŁKĘ, Andrzeja MILEWSKIEGO, Stanisławę WARTALSKĄ, Krystynę FILEK, Aleksego PACZEŚNEGO
PIĄTEK 22.III.
6.30 + Urszulę ŻAK
6.30 + HILDEGARDĘ SZAREK
6.30 + Janinę i Danutę TOMCZYK
7.00 + Weronikę DYMEK
17.00 + Jana DUDKA
17.00 + Halinę SURMĘ
SOBOTA 23.III.
6.30 + Krzysztofa KRAJEWSKIEGO
6.30 + Zofię KASZUBĘ
6.30 + Ryszarda GABORKA
7.00 + Władysławę JURĘ
19.00 + Mariusza KŁOSOWKIEGO
NIEDZIELA 24.III NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ
6.00 + dziękczynna za wiernych z ul. Jaśminowej 25
7.30 + Janinę i Tadeusza BĄKÓW
9.00 + Genowefę SOLIŃSKĄ-PLAC
10.30 + Mikołaja PAPAJA
12.00 + Daniela RZĄSĘ
19.00 + Lidię FICEK
20.15 * za Parafian