INTENCJE   MSZALNE

+ Grażynę Kobos

+ Arkadiusza Grossy

18.30

+ Włodzimierza, Otylię, Edwarda, Jerzego Woszczek, Mariusza Pazerę.

WTOREK        3  Grudnia

+ Feliksa Wilczka

* Za Parafian

*  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla mieszkańców ul. Powstańców Śląskich 12-14-16, którzy byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium.

+ Feliksę Szetela

+ Ludwikę Odrzywolską

ŚRODA          4 Grudnia

+ Zbigniewa Kafla

+ Bronisława Szulc

* Z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o dalsze dla Róży p. Chwał

18.00

+ Barbarę Derela

+ Danutę Dziabała

* Za parafian

NOWENNA:

CZWARTEK     5   Grudnia

+ Zbigniewa Kafla

+ Bronisława Szulc

+ Przemysława Mierzejewskiego

+ Wandę Baran

17.00

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla mieszkańców ul. M Skłodowskiej, których nawiedziła MB Fatimska w Swojej figurze.

PIĄTEK             6 Grudnia

+  Zbigniewa Kafla

+  Bronisława Szulc

+  Mikołaja Rzadka

+  Ewę Zarębską

*Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla mieszkańców ul. H. Sawickiej, których nawiedziła MB Fatimska w Swojej figurze.

+  Barbarę Golczyk

SOBOTA          7 Grudnia

6.00

+ Feliksa Wilczka

+ Tadeusza Stolarczyka

+ Marię Stachura

17.00

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla mieszkańców ul. L. Staffa, których nawiedziła MB Fatimska w Swojej figurze.

19.00

NIEDZIELA – 8 Grudnia--  II NIEDZIELA ADWENTU

7.30

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  Zofii w 80 rocz. Urodzin.

7.30

+ Edwarda Palińskiego

9.00

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla mieszkańców ul. Kalinowej 20, których nawiedziła MB Fatimska w Swojej figurze.

10.30

+ Marię Trelak

12.00

* Z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o opiekę MBNP dla Róży p. Rakoczy i za zmarłe członkinie