XVIII Niedzielę Zwykłą - 2 VIII 2020r.

W tym tygodniu jako I miesiąca:

- w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 połączona ze Mszą św. i nabożeństwem o uzdrowienie duszy i ciała.

- w czwartek Godzina Święta o 18.00.

- w piątek spowiadamy od 6.00 do 7.30 i od 14.00 do 18.00 z przerwą od 16.00 do 16.30. Msze św. i nabożeństwa w I Piątek zgodnie z porządkiem wywieszonym w gablocie.

Już dzisiaj informujemy, że 14 sierpnia będziemy przeżywać odpust ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7.30, 9.00, 15.00, 17.00 i 19.00.

O godz. 9.00 suma odpustowa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wstawiennictwo św. Maksymiliana dla Zarządu Tauron- Wytwarzanie i Dyrekcji Jaworzno III, oraz dla wszystkich pracowników i ich rodzin jak również dla emerytów i rencistów, a dla zmarłych o życie wieczne w niebie. Po sumie odbędzie się procesja, dlatego prosimy, aby na tę Mszę św. przyszli niosący baldachim, feretrony, a dzieci do sypania kwiatów. O godz. 15.00 Msza św. dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Dlatego informujemy, że ci wszyscy, którzy przyjęli sakrament namaszczenia chorych w Światowy Dzień Chorego 11 lutego będą mogli go przyjąć 14 sierpnia.

Z racji uroczystości odpustowej ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego, w piątek 14 sierpnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych na terenie naszej parafii. Wiernym z ul. Klonowej  13 i 15, którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w intencji mieszkańców z ul. Klonowej 13 będzie 20. 08. 2020r. o godz. 18.30, a w intencji mieszkańców z ul. Klonowej 15: 19. 08. 2020r. o godz. 18. 30.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Kusocińskiego i Kwiatowej.

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – SIERPIEŃ  - 2020

DATA