XIX Niedzielę Zwykłą - 07.08.2022r.

W poniedziałek  jako II miesiąca na nabożeństwie o godz. 18.00 i Mszy św.  modlimy się za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.

W piątek będziemy spowiadać w godz. od 16.00 do 18.00. przed  uroczystościami: ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego i Wniebowzięcia NMP.

W sobotę Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 19.00.

W niedzielę będziemy przeżywać odpust ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego.

O godz. 7.30  zostanie odprawiona Msza św. w intencji Koła Radia Maryja przy naszej parafii. O godz. 9.00 suma odpustowa w intencji wszystkich pracowników TAURON WYTWARZANIE oraz ich rodzin i zmarłych. Po sumie odbędzie się procesja, dlatego prosimy, aby na tę Mszę św. przyszli niosący baldachim, feretrony, a dzieci do sypania kwiatów. O godz. 16.00 spowiedź św. dla chorych, a o 16.30 Msza św. dla nich i starszych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Przypominamy, że ci wszyscy, którzy przyjęli Sakrament Namaszczenia Chorych w Światowy Dzień Chorego 11 lutego będą mogli go przyjąć 14 sierpnia.

Wiernym z ul. Kalinowej 11 i 13 którzy między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w intencji wiernych z ul. Kalinowej 11 będzie 12.12. 2023r. o godz. 17.00.a w intencji wiernych z ul. Kalinowej13, 22.11.2023 r. o godz. 6.30.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Kalinowej 15,16 i 17.

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – SIERPIEŃ  - 2022

DATA