Intencje mszalne
INTENCJE MSZALNE 15 - 21.04. 2024
PONIEDZIAŁEK 15.IV.
6.30 + Janinę, Danutę TOMCZYK
6.30 + Stanisławę WÓJS
6.30 * za parafian
7.00 + Genowefę SOLIŃSKĄ-PLAC
18.30 dziękczynno-błagalna w 1. rocz. ślubu Barbary i Marcela
WTOREK 16.IV.
6.30 * za wstawiennictwem św. JP II, bł. Stefana Wyszyńskiego oraz św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Popiełuszki za Kościół Powszechny, Ojczyznę i Parafię
6.30 + Lidię FICEK
6.30 + Halinę KOSYRZ
7.00 + Karola JAMROZEGO
18.30 + Zbigniewa KRZYCHA
18.30 + Halinę SURMĘ
ŚRODA 17.IV.
6.30 * dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB NP dla wiernych z ul. Kalinowej 13
6.30 + Józefa KUSTRĘ
6.30 + Cezarego SZENCLA w 1. rocz. śm.
7.00 + Janinę ROGULĘ
7.00 + Rozalię NOWAK
18.30 Zbiorowa za wstawiennictwem MB NP:
* za ofiarodawców i budowniczych nowych organów dla naszego Sanktuarium ; za Konrada w intencji Bogu wiadomej ; z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze dla rodz. STAŃCZYKÓW i NURKÓW ; o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB NP dla Zofii i Kamila
+ Adama DUDKA, Zofię PTASIŃSKĄ, Jana CHWAŁA, Mirosława JARECKIEGO, Romana JARKA, Józefę BĄK, Annę KLIMOWICZ, Jerzego PRZENZAKA, Marię TOMICZEK, Kazimierza, Andrzeja ROJKÓW i zm. z rodz.,
CZWARTEK 18.IV.
6.30 + Kazimierę KUCHARSKĄ
6.30 + Annę SZYDŁOWSKĄ
6.30 * dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB NP dla wiernych z ul. Kalinowej 19
7.00 + Mariusza KŁOSOWSKIEGO
7.00 + Mikołaja PAPAJA
18.30 Zbiorowa za wstawiennictwem św. Rity:
+ Irenę KOCAŃDĘ, Krzysztofa STOLARCZYKA, Bolesława GAZDECKIEGO, Józefa BEŁZĘ, Józefę KRUPĘ, Salomeę GUŹLIŃSKĄ, Mirosława JARECKIEGO, Henryka SMÓŁKĘ, Andrzeja MILEWSKIEGO, Ewę PIĄTEK, Krystynę FILEK, Józefę BĄK, Anielę BUCZEK, Annę KLIMOWICZ, Jerzego PRZENZAKA, Helenę MALICKĄ
PIĄTEK 19.IV.
6.30 + Zofię DURKĘ
6.30 + Stanisławę WÓJS
6.30 + Halinę KOSYRZ
7.00 * dziękczynna w 59. rocz. zawarcia sakr. małżeństwa
18.30 + Irenę, Franciszka, Władysława NIEMCÓW
18.30 * o Boże błog., opiekę MB NP dla Anny i Romana
SOBOTA 20.IV.
6.30 + Janinę, Danutę TOMCZYK
6.30 + Wiesławę SIWEK
6.30 + Ryszarda GABORKA
7.00 + Genowefę SOLIŃSKĄ-PLAC
19.00 + Wandę ŻAK
NIEDZIELA 21.IV IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
6.00 + Marię WĄSIK w 4. rocz. śm.
7.30 + Janinę, Danutę TOMCZYK
9.00 + Stanisławę WÓJS
10.30 + Krzysztofa PABIJANA
12.00 + Bolesława PISZCZKA w rocz. śm.
19.00 + Janinę ROGULĘ
20.15 + Marię GIL w 1. rocz. śm.