V Niedzielę Wielkiego Postu - 29.03.2020r.

Informujemy, że na czas trwania epidemii koronawirusa, kościół będzie otwierany w dni powszednie oraz  w niedzielę i święta 15 min przed rozpoczęciem Mszy św., ale w ciągu dnia będzie otwarty.

Jak wiemy na Mszy św. lub nabożeństwie, może być tylko 5 osób, dlatego prosimy, aby to były w pierwszej kolejności osoby, które mają zamówioną Mszę św.

Od dzisiaj nie będzie Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej. Prosimy, aby w tych wielkopostnych nabożeństwach, tak jak we Mszy św. uczestniczyć przez środki masowego przekazu: telewizje, internet, czy radio. Drogę Krzyżową odprawiajmy prywatnie nie tylko w piątek, ale także w inne dni i dowolnych godzinach.

W tym tygodniu jako I miesiąca :

W środę nowenna do MBNP o godz. 18.00 połączona ze Mszą św. i nabożeństwem o uzdrowienie duszy i ciała.

We czwartek Godzina Święta o godz. 18.00.

W piątek możliwość spowiedzi św. w godzinach od 14.00 do 18.00. a o 15.00 Godzina Miłosierdzia.

Msze św. i nabożeństwa w I piątek i w I sobotę zgodnie z porządkiem wywieszonym w gablocie.

W przyszłą niedzielę, Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. W liturgii tego dnia wspominamy uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św.

Niech ten trudny czas, który przeżywamy przyczyni się do głębszej refleksji nad naszym życiem i zbawieniem.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W JAWORZNIE – OSIEDLE STAŁE

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – KWIECIEŃ - 2020