XIV Niedzielę Zwykła – 07.07.2019

1. Dzieci i młodzież przeżywają swoje wakacje, a wielu dorosłych urlopy. Zachęcamy wszystkich do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę oraz czytanie Pisma świętego.
2. W najbliższą sobotę tj. 13 lipca kolejne nabożeństwo fatimskie, które odprawimy po mszy św. o godzinie 19.00. ,a zakończymy Apelem Jasnogórskim o godzinie 21.00.
3. W przyszłą niedzielę tj. 14 lipca na mszy św. o godzinie 6.00 będziemy się modlić w intencjach Koła Radia Maryja przy naszej parafii.
4. Dziękujemy wiernym z ul. Partyzantów 2,4,6, którzy
w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku
w sanktuarium. Dziękujemy za ofiarę. Masz św. w ich intencji będzie 3 lipca o godzinie 17.00
5. Prosimy, aby o prządek w sanktuarium w tym tygodniu zatroszczyli się wierni z ulicy Partyzantów od 8-22.