OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XII  Niedzielę  Zwykłą - 20.06.2021r.

W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci ze szkół podstawowych będzie o godz. 8.00, a dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych o godz. 18.30. Spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego i przed odpustem będzie, również w piątek w godzinach od 15.00 do 18.00, i będzie to także już spowiedź na I piątek m-ca lipca.

Dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje, dorośli urlopy. Wszystkim przypominamy o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i w święta,  oraz o modlitwie rano i wieczór.

Prezydent Miasta Jaworzna informuje, że 25.06 br. (piątek) w Młodzieżowym Domu Kultury na Osiedlu Stałym w ramach Narodowego Spisu Powszechnego, zostanie uruchomione stanowisko do samospisu w godz. od 8.00-19.00. Każdy mieszkaniec otrzyma pomoc pracownika Gminnego Biura Spisowego.

W niedzielę odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Patronki Jaworzna. Suma odpustowa z procesją o godz. 12.00.

Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego np. pralki, telewizory, komputery. Zbiórka ta będzie miała miejsce przy plebanii ul. św. Maksymiliana Kolbego 3.; 27 i 28 lipca br. w godz. od 9.00-17.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata.

Dziękujemy za ofiarę dziś złożoną na tacę, która przeznaczona jest na organy piszczałkowe.

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – CZERWIEC  - 2021

DATA