XXXIII  Niedzielę Zwykłą – 17.11.2019r.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 zapraszają na Wieczornicę „ Nigdy więcej wojny”, która odbędzie się 20.11. o godz. 17.00, w sali gimnastycznej.

Nabożeństwa do Św. Rity będą u nas odprawianie w III czwartki m-ca, a więc pierwsze nabożeństwo w najbliższy czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy.

Przypominamy, że od Nowego Roku Kościelnego tj. od I Niedzieli Adwentu, która przypada 1.12, nastąpi zmiana w rozkładzie Mszy św., w niedziele i święta. Nie będzie Mszy św. o godz. 6.00 i 17.00, a Msza św. o godz. 20.00 będzie 15 min później czyli o 20.15 i zakończy się Apelem Jasnogórskim. Intencje mszalne z godz. 6.00 zostaną odprawione o godz. 7.30, a z godz. 17.00 o 19.00. Przy prasie katolickiej znajdują się foldery z rozkładem Mszy św. i nabożeństw, które prosimy o zabranie sobie.

Dziękujemy za ofiarę na pracę przy cmentarzu z Róży pani Rakoczy.  Msza św. w intencji tej Róży będzie 8.12 o godz. 12.00.

Wiernym z ul. Dalekiej 1,3 i 5 którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w intencji wiernych z bloku 1 będzie 20.12.  o godz. 7.30, z bloku 3, 6.12. o godz. 7.30 i z bloku 5, 20.12 o godz. 10.30 oraz w intencji wiernych z bloku 8 przy ul. Armii Krajowej, 16.04 o godz. 18.30.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Długoszyńskiej i Storczyków.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W JAWORZNIE – OSIEDLE STAŁE

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – LISTOPAD 2019