Schola Liturgiczna

SCHOLA  PARAFIALNA

opiekun muzyczny : p. organista Bartosz

Próby odbywają się w  każdy wtorek  w świetlicy w naszym Sanktuarium ( w okresie zimowym w sali na plebanii)

o godz. 1600

"Kto dobrze śpiewa, ten dwa razy się modli" mówił św. Augustyn, biskup

ZAPRASZAMY wszystkie DZIECI i MŁODZIEŻ posiadającą predyspozycje wokalne lub grającą na instrumentach do współtworzenia naszej scholi parafialnej !

NASZYM śpiewm i grą wielbimy Pana Boga podczas każedej niedzielnej Mszy św. o godz. 10.30 . Wcześniej spotykamy się na chórze kościelnym  o godz. 1015