II Niedzielę Zwykłą - 19.01.2020r.

Od soboty trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tej jakże ważnej intencji, „aby nastała jedna owczarnia i Jeden Pasterz” modlimy się na nabożeństwach wieczornych a szczególnie: w środę na nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, w piątek na Godzinie Miłosierdzia o 15.00  i w sobotę na różańcu o godz. 18.00.

We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę - Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

W sobotę - święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Dziękujemy za ofiarę na pracę przy cmentarzu z róż: p. Hodana, p. Pradelok  i z róży nauczycielskiej pani  Śliwa. Msza św. z róży p.Hodana będzie 01.01. o godz. 19.00, z róży p. Pradelok 7.02. o godz. 9.00. i z róży p. Śliwa 7.02. o godz. 1030.

Wiernym z ul. Kalinowej 4 którzy między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św.  w ich intencji będzie 24.01. o godz. 20.15.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Kalinowej 6 i 7.

K O L Ę D A    2020

Z  wizytą duszpasterską  udamy się w tym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK 20.01

9.00 - ul. Morcinka 10 i 12