OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP 08.12.2019r.

Młodzież z klas VIII  przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 18.30 do górnego kościoła.

W piątek 13 grudnia będziemy mogli przyjść z pomocą bardziej potrzebującym od nas, okazując tym samym miłosierdzie składając dary spożywcze w godzinach od 9.00 do 17.00 w salce przy Sanktuarium. Natomiast przekazanie tych darów nastąpi w sobotę w godzinach od 14.00 do 16.00.

W sobotę jak każdego 14-go dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 6.30 modlimy się w intencjach Koła Radia Maryja przy naszej parafii.

Przypominamy o jubileuszach małżeńskich, które w naszej parafii obchodzimy w święto Świętej Rodziny tj. w niedzielę 29  grudnia na Mszy św. o godz. 12.00. Rocznice ślubu prosimy zgłaszać w zakrystii.

Dziękujemy za ofiarę na pracę przy cmentarzu z Róży pani Tosza. Msza św. w intencji tej Róży będzie 27.12. o godz. 19.00.

Wiernym z ul. Inwalidów Wojennych i Jabłoniowej, którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium, dziękujemy za ofiarę. Msza św. w intencji wiernych z ul. Inwalidów Wojennych 1 i 3 będzie 20.12 o godz. 20.15, a w intencji wiernych z ul. Jabłoniowej 13.12 o godz. 12.00.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Jaśminowej 1,3,5,7.

Msze św. za + śp. Roberta Celiny zamówione przez sąsiadów będą: 11.12 o godz. 18.30 i 6.04. o godz. 6.30.

Paweł Pastuszak, niepełnosprawny, który tydzień temu śpiewał na Mszach św. kieruje do nas następujące podziękowanie:

„ Tym, do których zostałem posłany, Tym, których spotkałem, Tym, którym winienem wdzięczność Błogosław Panie”.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W JAWORZNIE – OSIEDLE STAŁE

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – GRUDZIEŃ 2019