OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXVIII  Niedzielę  Zwykłą  - 13.10.2019r.

Przypominamy, że dzisiaj nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 17.00.

Dzisiaj zbierana jest ofiara do puszek na fundusz stypendialny młodzieży utalentowanej a nie zamożnej.

Wiernych z ul. Muchy dawnej Sawickiej i Starowiejskiej 1,3,5,7,9,11, zapraszamy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez Św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30 w salce przy Sanktuarium.

W poniedziałek, jak każdego 14 dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 6.30 modlimy się w intencjach Koła Radia Maryja przy naszej parafii, a 16 dnia miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o potrzebne łaski dla Kościoła Powszechnego, Parafii i Ojczyzny na Mszy św. o godz. 6.30.

Informujemy, że nabożeństwa do Św. Rity będziemy odprawiać zawsze w trzecie wtorki miesiąca, w ramach nabożeństwa wieczornego o godz.18.00, a więc pierwsze nabożeństwo w najbliższy wtorek.

Zapraszamy na Krąg Biblijny, który, spotyka się we wtorki o godz. 19.00 w bibliotece parafialnej.

Ministrantów i kandydatów, zapraszamy na zbiórki w soboty o godz. 10.00.

Również w sobotę o godz.10.00, zapraszamy na próby scholi dziecięco- młodzieżowej.

przyszłą niedzielę taca w sposób szczególny przeznaczona jest na pracę przy cmentarzu.

Wiernym z ul. Wyczółkowskiego, którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 18.10. o godz. 10.30.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Radosnej.

.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W JAWORZNIE – OSIEDLE STAŁE