– XVI NIEDZIELA ZWYKŁA  –

21 LIPCA 2024

Dzisiaj po Mszach Świętych o godz. 9:00, 10:30 i 12:00 błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów z racji zbliżającego się dnia patrona podróżnych i kierowców św. Krzysztofa. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są, jak co roku, na zakup środków transportu dla naszych misjonarzy. Akcja nosi tytuł: „podaruj 1 grosz za 1 szczęśliwy kilometr jazdy”. Ile tych kilometrów przejchalismy od ostatniego lata? Czy umiemy za nie podziękować?

Nadchodzący tydzień pełen jest wspomnień świętych. W poniedziałek mamy święto św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, patronki Europy. w środę św. Kingi, w czwartek św. Jakuba Apostoła; w piątek św. Joachima i Anny, rodziców NMP i dziadków Pana Jezusa.

Dziękujemy za ofiarę na sprzątanie Sanktuarium z ul. Dalekiej 1, 3, 5. Msza Święta za ofiarodawców będzie odprawiona 05 lipca 2025 o godz. 7:00. Prosimy, by w najbliższym tygodniu, o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się mieszkańcy ul. Długoszyńskiej.

Wszystkim udającym się na wypoczynek, zwłaszcza dzieciom i młodzieży, życzymy szczęśliwego pobytu i powrotu. Pozostającym w domach, zabieganym do pracy życzymy, by znaleźli też czas na modlitwę i spotkanie z najbliższymi. Do zobaczenia. Szczęśliwych wakacji !