Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 31.05.2020r.

Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za pobożne i publiczne odmówienie hymnu  „O Stworzycielu Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny.

Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. będą o godz: 7.30, 9.00, 17.00 i 19.00.

W  poniedziałek rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony oddawaniu czci NSPJ. Nabożeństwo do NSPJ  będzie w naszym Sanktuarium o godz. 18.00.

Spotkanie dla  rodziców, kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz. 19.00 w górnym kościele.

W tym tygodniu jako w I miesiąca:

W środę, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, połączona z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00 a następnie Msza św. i nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała.

We czwartek,  o 18.00, Godzina Święta połączona z nabożeństwem czerwcowym.

W piątek, spowiedź św. od 6.00 do 7.30 i od 14.00 do 18.00 z przerwą od 16.00 do 16.30.

W I piątek i w I sobotę miesiąca Msze św. i nabożeństwa zgodnie z porządkiem wywieszonym w gablocie.

W piątek także, o godz. 9.00 spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców, chrzestnych i rodzin.

W sobotę, I Komunia św. dla dzieci  klas III  na Mszach św. o godz. 10.00 i 12.00. Spotkania dla tych dzieci będą jeszcze we wtorek, środę i czwartek o godz.16.00.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

Naszemu Księdzu Neoprezbiterowi Jakubowi życzymy: obfitości darów Ducha Świętego i macierzyńskiej opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy na każdy dzień kapłańskiego życia.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W JAWORZNIE – OSIEDLE STAŁE

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – CZERWIEC  - 2020