INTENCJE   MSZALNE

+ Barbarę Golczyk

WTOREK        10  Grudnia

+ Bronisława Szulca

*  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o opiekę MBNP dla mieszkańców z ul. Powstańców Śląskich 15.

*Za Parafian

17.00

+ Eugeniusza Barana w 13 rocz. śmierci.

18.30

+ Rafała Pasternaka w 1 rocz. śmierci.

ŚRODA          11 Grudnia

+ Aleksandra Kronendacha

NIEDZIELA – 15 Grudnia--  III NIEDZIELA ADWENTU

7.30

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  mieszkańców z ul. Jaśminowej 25.

7.30

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  mieszkańców z ul. Jaśminowej 1,3,5,7

9.00

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  mieszkańców z ul. Energetyków

10.30

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  Dominiki w 18 rocz. Urodzin.

12.00

*   CHRZTY

19.00

*  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  mieszkańców z ul. Kalinowej 3

19.00

*  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  mieszkańców z ul. Kalinowej 2

20.15

*  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz o opiekę MBNP dla  mieszkańców z ul. Tysiąclecia 9 i 11, których nawiedził w Swojej relikwii Św. Jan Paweł II.