- III niedziela Wielkiego Postu –

03 marca 2024

1. Dzisiaj zmianka tajemnic różańcowych o godz. 18:00. Gorzkie Żale o 18:15. Serdecznie zapraszamy.

2. Zbliżają się nasze parafialne rekolekcje, które rozpoczniemy za tydzień. Prosimy bardzo o modlitwę w ich intencji, a także o zarezerwowanie sobie czasu na przyjście i posłuchanie Bożego Słowa. Plan rekolekcji znajdziemy w gazetkach, na stronie internetowej i w gablocie. W niedzielę będzie dodatkowa Msza dla chorych o godz. 14:00. W poniedziałek, wtorek i środę Msze z nauką dla dorosłych o 6:30, 17:00 i 18:30. W poniedziałek, wtorek i środę intencje Mszy Świętych z godz. 7:00 będą odprawione o godz. 6:30. Dla dzieci spotkania przed południem o godz. 9:00 i 10:45. Młodzież zapraszamy na godz. 19:30. We wtorek będzie dzień spowiedzi świętej. Ze względu na obecność zaproszonych Księży z dekanatu prosimy o skorzystanie z ich obecności i nie odkładanie Sakramentu Pojednania do Wielkiego Tygodnia.

3. Zainteresowanych prosimy o zapisy na pielgrzymkę do Włoch w dniach 20–24 maja. Można ich dokonać w zakrystii wpłacając zaliczkę.

4. Na jutrzejszy wyjazd na Jasną Górę nie ma już wolnych miejsc, ale za tydzień taka możliwość istnieje. Zainteresowanych proszę zgłaszać się do ks. proboszcza.

5. Dziękujemy za ofiarę na Sanktuarium z Róży św. Alberta. Msza Święta w intencji ofiarodawców będzie odprawiona 3 kwietnia 2024 r. o godz. 18:30. Podziękowania także dla Róży p. Toszy. Masza Św. w inetncji ofiarodawców będzi 28 lutego 2025 r. o godz. 7:00.

6. W najbliższym tygodniu prosimy, by odpowiedzialnymi za porządek w kościele byli mieszkańcy ul. Morcinka 9,11,13,15, 17, 19, 21.

7. Pod chórem są do nabycia baranki oraz świece wielkanocne. Środki pozyskane z ich sprzedaży pozwalają Caritas Diecezjalnej prowadzić i rozwijać dzieła miłosierdzia wobec potrzebujących. Do końca Wielkiego Postu można składać także ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

8. Życzymy dobrego przeżycia niedzieli a na cały nadchodzący tydzień Szczęść Boże.