XIX Niedzielę Zwykłą - 09.08.2020r.

Spowiedź św. przed uroczystościami: ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego i Wniebowzięcia NMP będzie

we czwartek od godz. 16.00 do 18.00.

13 tj. we czwartek  Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18.30.

W piątek będziemy przeżywać odpust ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Msze św. w tym dniu będą o godz. 7.30, 9.00, 15.00, 17.00 i 19.00.

O godz. 7.30  zostanie odprawiona Msza św. w intencji Koła Radia Maryja przy naszej parafii. O godz. 9.00 suma odpustowa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wstawiennictwo św. Maksymiliana dla Zarządu Tauron- Wytwarzanie i Dyrekcji Jaworzno III oraz dla wszystkich pracowników i ich rodzin jak również dla emerytów i rencistów a dla zmarłych o życie wieczne  w niebie. Po sumie odbędzie się procesja, dlatego prosimy, aby na tę Mszę św. przyszli niosący baldachim, feretrony, a dzieci do sypania kwiatów. O godz. 15.00 Msza św. dla chorych i starszych  z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Przypominamy, że ci wszyscy, którzy przyjęli sakrament namaszczenia chorych w Światowy Dzień Chorego 11 lutego będą mogli go przyjąć 14 sierpnia.

W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą jak w niedziele. Po Mszach św.  błogosławieństwo ziół

i kwiatów.

W niedzielę, jak każdego 16-go dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 7.30 modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o potrzebne łaski dla Kościoła Powszechnego, Parafii i Ojczyzny.

W przyszłą niedzielę jako III miesiąca taca w sposób szczególny przeznaczona jest na malowanie dolnego kościoła.

Wiernym z ul. Kwiatowej, którzy między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św.       w ich intencji będzie 3.01. o godz. 12.00, a w intencji rodziny

z ul. Kusocińskiego 3/7, 13.08.2020 o godz. 6.30.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Kamińskiego i Łukasiewicza.

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – SIERPIEŃ  - 2020

DATA