VI Niedzielę Wielkanocy - 22.05.2022r.

W  tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje. W tej intencji będziemy się modlić na             nabożeństwach o  godz.18.00.

W czwartek przypada Dzień Matki. Módlmy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.

W piątek o godz. 18.00 rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć diakona i kleryka z Wyższego Seminarium Duchownego, będziemy się modlić  o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Wspólnota seminaryjna modli się za wszytkich swoich dobroczyńców, a w każdy czwartek w kaplicy seminaryjnej odprawiana jest  Msza św. w intencji ofiarodawców i przyjaciół tegoż Seminarium.

Przypominamy, że rocznica I Komunii Św. będzie w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Spotkanie dla rodziców tych dzieci odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w górnym kościele. Natomiast spotkanie dla dzieci będzie we czwartek o godz. 16.00 w górnym kościele. Spowiedź św. dla nich, ich rodziców i rodzeństwa, oraz dla rodziców chrzestnych w piątek od godz. 16.00.

Wiernym z ul. A. Krajowej 1, którzy między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 09.08.2023r o godz. 6.30.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. A. Krajowej 3 i 4.

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – MAJ  - 2022

DATA