II Niedzielę Adwentu - 04.12.2022r.

Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca po nabożeństwie o godz. 18.00.

We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Mikołaja, który przyjdzie do dzieci o godz. 1600. Rodziców prosimy o przyjście z pomocą św. Mikołajowi do sali nr 5 przy sanktuarium w godz. od 1500 do 1530.

W środę jako I miesiąca nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 , a następnie Msza św. i nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała.

We czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 06.00, 07.30, 09.00, 17.00 i 19.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcimy medaliki dzieciom, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy będą uczestniczyć we Mszy św. w sposób pełny.

W piątek jako II miesiąca na Mszy św. o godz. 18.30 modlimy się szczególnie za zmarłych poleconych nam w wypominkach rocznych.

Przypominamy że, w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godz. 14 jest sprawowana w dolnym kościele Msza św. dla osób niesłyszących i ich rodzin.

Informujemy, że w tym roku wizyta duszpasterska odbędzie się na zaproszenie. Zgłoszenia prosimy składać w zakrystii lub telefonicznie do świąt Bożego Narodzenia. Należy podać adres i numer telefonu.

Wiernym z ul. Stachurki, którzy między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 30. 01. 2023r. o godz. 6.30.  W tym tygodniu prosimy, aby o porządek  w Sanktuarium zatroszczyli się  wierni z ul. Staffa i Starowiejskiej 1, 3, 5, 7.

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – GRUDZIEŃ  - 2022

DATA