XXXIII Niedzielę Zwykłą - 19.11.2017r.

__________________________________________________________

Od wczoraj trwa nowenna rocznicy proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nowenna ta odprawiana jest u nas codziennie o godz. 18.00. Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału.

W przyszłą niedzielę będzie możliwość nabycia przy wyjściu z Sanktuarium opłatków i świec Caritasu.

Już za dwa tygodnie będziemy przeżywać rekolekcje adwentowe. Polecamy je naszym  wspólnym modlitwom, a chorych prosimy o ofiarowanie swych cierpień w tej intencji.

W związku z Akcją „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – ZOSTAŃ PATRONEM POLSKICH MISJONARZY” będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego 5 i 6 grudnia przy nowej plebanii. Odbiór złożonego sprzętu nastąpi 6 grudnia o godz. 15.30. Przy prasie katolickiej znajdują się ulotki ze szczegółową informacją na ten temat.

Rodzinom z ul. Klonowej 6, które nawiedziła Matka Boża w znaku Figury Fatimskiej dziękujemy za ofiarę na potrzeby parafii. Msza św. w intencji tych rodzin będzie 21.10. o godz. 7.30.

Wiernym z ul. Wyczółkowskiego, którzy  w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 04.11. o godz. 7.30.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Armii Krajowej 1 i 2.

Msze św. za śp. Danutę Dziabała zamówione przez męża, córki i syna z rodzinami zostaną odprawione: 15 i 22.07. o godz. 6.00 oraz 5, 12 i 15.08. również o godz. 6.00 i 11.11. o godz. 9.00.