Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

XXV Niedzielę Zwykłą - 23.09.2018r.

Wiernych z ul. Łukasiewicza zapraszamy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez Św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30 w salce przy sanktuarium.

Rodziców dzieci klas III, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy będą uczestniczyć we Mszy św. w sposób pełny zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się

w piątek o godz. 19.00 w salce nr 5, przy sanktuarium.

W przyszłą niedzielę, będziemy gościć siostry Karmelitanki z Mielca, które budują przedszkole.

Prezydent miasta Jaworzna zaprasza na 3 edycję, „Tygodnia Seniora” w dniach od 02 do 08 października. Szczegółowy program dostępny  jest na plakatach, ogłoszeniach prasowych oraz internecie.

Dziękujemy za ofiarę na witraże z róży pana Pacholarza i pani Wiącek. Msza św.
z róży p. Pacholarza będzie 07.07. o godz. 6.00, a z róży p. Wiącek 04.08 o godz. 17.00.

Przypominamy, że spotkania chórku i zespołu muzycznego, odbywają się w soboty o godz. 10.00.

Rodzinom z ul. Kusocińskiego 2 i 3, oraz z ul. Kamińskiego 1,3,5, które nawiedził Św. Jan Paweł II w swojej relikwii, dziękujemy za ofiarę na witraże. Msza św. w intencji  rodzin z ul. Kusocińskiego 2 i 3  będzie 13.06 o godz. 18.30., a w intencji rodzin z ul. Kamińskiego 1,3,5- 22.04. o godz. 6.00

Wiernym z ul. Wyczółkowskiego, i Wojska Polskiego którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie-  21.07.  o godz. 6.00

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni
z Wysokiego Brzegu i Armii Krajowej 1.