na  III  Niedzielę Wielkiego  Postu - 24.03.2019r.

25 marca tj. w poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 17.00 i 19.00.

Na Mszy św. o godz. 9. 00 i 17.00 będzie możliwość przyjęcia do duchowej adopcji dziecka poczętego. Chętnych prosimy o zgłoszenie się dzisiaj do zakrystii, aby odebrać stosowną deklarację.

Również na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcimy książeczki dzieciom, które w tym roku po raz pierwszy w sposób pełny będą uczestniczyć we Mszy św.

Wiernych z ul. Partyzantów zapraszamy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30 w salce przy Sanktuarium.

Grupę modlitewną św. o. Pio zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek po Mszy św. o godz. 18.30.

Również we wtorek po Mszy św. o godz. 18.30 obowiązkowe spotkanie dla  kandydatów do  bierzmowania, w górnym kościele.

Rodzinom z ul. Wyczółkowskiego, które nawiedził św. Jan Paweł II w swojej relikwii dziękujemy za ofiarę na witraże. Msza św. w  intencji  tych rodzin będzie 05.04. 2020  o godz. 10.30.

Wiernym z ul. Kalinowej 21 i 23 z drugiej klatki, którzy w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 29.03. 2020 o godz. 17.00.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Katowickiej 6a i  domy prywatne przy tej ulicy.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W JAWORZNIE – OSIEDLE STAŁE

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – MARZEC 2019