V Niedzielę Wielkanocną - 19.05.2019r.

Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „ Dar na Stulecie”. dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie internetowej www.darna100.pl, wywieszonym w gablocie.

Za tydzień 26. 05,  na Mszy św. o godz. 12.00 ks. Proboszcz będzie przeżywał swój Jubileusz 50- lecia kapłaństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ks. Jubilata.

Klub Seniora „ Aktywni” przy naszej parafii zaprasza na wyjazd do ogrodów Kapias- Goczałkowice Zdrój 30.05. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii do 27.05. Szczegóły na plakacie wywieszonym w gablocie.

Rodzinom z ul. Wyczółkowskiego, które nawiedziła Matka Boża w znaku figury fatimskiej dziękujemy za ofiarę na prace przy cmentarzu. Msza św. w intencji tych rodzin będzie 26.04 o godz. 12.00.

Wiernym z  ul. Kwiatowej 4 i Kusocińskiego 2,3,4 którzy  między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w  intencji wiernych z ul. Kwiatowej 4,będzie 15.05. o godz. 7.00., a z ul. Kusocińskiego 2,3,4; 27.06. 2020 o godz. 9.00.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Kamińskiego 1,3,5.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W JAWORZNIE – OSIEDLE STAŁE

ADORACJE ŻYWYCH RÓŻ – MAJ 2019