Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, w Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

XXXII Niedzielę Zwykłą - 11.11.2018r.

Wiernych z domów prywatnych przy ul. Katowickiej i Katowickiej 6 A, oraz z całej ul.Powstańców Śląskich, prosimy na spotkanie

w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez MB w znaku figury fatimskiej, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30 w salce przy Sanktuarium.

Spotkanie formacyjne grupy modlitewnej Św. Ojca Pio we wtorek o godz. 19.00 w bibliotece przy Sanktuarium.

Również we wtorek spotkanie dla kandydatów klas 7 i 8 przygotowujących się do bierzmowania o godz. 19.00 w dolnym kościele.

Naszych kochanych Seniorów zapraszamy na spotkanie we czwartek o godz. 16.00 z okazji 100- lecia odzyskania Niepodległości.

Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej w Szczakowej zaprasza wszystkie Elżbiety na spotkanie, które odbędzie się 16.11 o godz. 16.30, szczegóły na plakatach wywieszonych w gablocie.

Informujemy, że p. organista, nie będzie chodził z opłatkami.

Natomiast opłatki będzie można nabyć tradycyjnie już w sklepiku w wieży jak również w kościele.

Rodzinom z ul. Kalinowej 21 i Partyzantów 2b które nawiedziła Matka Boża w znaku Figury Fatimskiej dziękujemy za ofiarę na witraże. Msza św. w intencji  rodzin z ul. Kalinowej 21 będzie 14.11. o godz. 18.30., a z ul. Partyzantów 2b 1.12. o godz. 7.30.

Wiernym z ul. Inwalidów Wojennych 1,3 którzy między innymi  w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 01.12. 2019 o godz.9.00.

W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Jabłoniowej.

Msze św. za śp. Mirosława Ziemniaka, zamówione przez sąsiadów zostaną odprawione: 21 i 25.03. o godz. 6.00 oraz 14 i 21.11.o godz. 18.30.