Intencje mszalne

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE  MSZALNE 

 21  – 27 .V. 2018

 

 

PONIEDZIAŁEK      21 maja     święto  NMP Matki Kościoła

   6.00   

+ Stanisławę Mendel

+ Helenę Bednarek

+ Ninę Chmurę

   7.30   

+ Józefę Trelę

   9.00

+ Barbarę Chachulską

  17.00

+ Zuzannę Kaletowską

  19.00

+ Marka Siedleckiego – gregoriańska 21

 

 

WTOREK           22 maja         św. Rity z Cascii

  6.30   

+ Augustyna i Helenę Pędzikiewiczów

+ Marię Kara

+ Kazimierza Kota

+ Emila i Marię Toszów

+ Ninę Chmurę

+ Helenę Bednarek

  7.00   

+ Kazimierza Witko

18.30

+ Marka Siedleckiego – gregoriańska 22

 

 

ŚRODA                23 maja

  6.30   

O błogosławieństwo Boże oraz zawierzenie Matki Bożej całego życia dla Alicji Długi

+ Marię Kara

+ Czesława Barczaka

+ Kazimierę Wall

+ Ryszarda Filochowskiego

+ Helenę Bednarek

  7.00   

+ Marka Siedleckiego – gregoriańska 16

18.30

NOWENNA: 

ZA ZMARŁYCH : +++

 

 

CZWARTEK   24 maja    święto Jezusa Chrystusa Najwyższego

                                                   i  Wiecznego  Kapłana

  6.30   

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Wspólnoty Krwii Chrystusa

+ Marię Kara

+ Kazimierę Wall

+ Ryszarda Filochowskiego

+ Ninę Chmurę

+ Helenę Bednarek

  7.00   

+ Czesława Barczaka

18.30

+ Marka Siedleckiego – gregoriańska 24

 

PIĄTEK                25 maja        św. Bedy Czcigodnego

                                               – prezbitera i doktora Kościoła

  6.30   

+ Monikę Goldammer

+ Kazimierza Kota

+ Marię Kara

+ Kazimierę Wall

+ Martę Michalską

+

  7.00   

+ Czesława Barczaka

18.30

+ Marka Siedleckiego – gregoriańska 25

 

 

SOBOTA              26 maja               

  6.30   

+ Stanisławę Mendel

+ Annę Dygoń

+ Marię Kara

+ Martę Michalską

+

  7.00   

+ Olimpię Jamróz

16.00

W intencji BIERZMOWANYCH

19.00

+ Marka Siedleckiego – gregoriańska 26

 

 

NIEDZIELA          27 maja   uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  6.00

+ Józefa Trelę

  7.30

+++ Józefa Stanisława Leokadie Jaźwińskich

  9.00

+ Władysława Kaczmarczyka

10.30

ROCZKI : Amelia Zoń,

12.00

+ Marka Siedleckiego – gregoriańska 27

17.00

+ Kazimierę Mikołajczyk

19.00

+ Tomasza Bigaja w 1 rocz. śm.

20.00

+ Antoniego Chodurskiego