Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

                 Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

 

 

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

XX   NIEDZIELA   ZWYKŁA

19.08.2018

____________________________________________________

  

      Wiernych z ul. Kusocińskiego i Langego prosimy na spotkanie w sprawie nawiedzenia ich rodzin przez św. Jana Pawła II w Jego relikwii, które odbędzie sięw poniedziałek o godz. 17.30 w salce przy Sanktuarium.

       Zapraszamy na 222Pielgrzymkę Jaworznicką na Jasną Górę w dniach od 3 do 8 .09. . Zapisy przyjmowane są w zakrystii Kolegiaty św. Wojciecha od poniedziałku do soboty od godz. 8.00 do 8.30.

    Stowarzyszenie Katolickie Przyjaźń Jaworznicka zaprasza na Jaworznicki Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej „Wędrówka z Aniołami”, który odbędzie się na Równej Górce, w Jaworznie przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej 64  :   9 września.  Szczegóły na plakacie.

        Dziękujemy za ofiary dziś złożone na tacę, które w sposób szczególny przeznaczone są na witraże.

       Wiernym z domów prywatnych przy ul. Starowiejskiej,którzy między innymi w minionym tygodniu byli odpowiedzialni za utrzymanie porządku w Sanktuarium dziękujemy za ofiarę. Msza św. w ich intencji będzie 07.04.

o godz. 20.00

       tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli sięwierni z ul.Tysiąclecia 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Sanktuarium Jaworzno, siedziba: Jaworzno - Osiedle Stałe, ul Św. Maksymiliana Kolbe 3.