Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

XI  Niedzielę  Zwykłą - 17.06.2018r.

_______________________________________________

piątek  przypada zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci w piątek o godz. 8.00, a dla gimnazjalistów i młodzieży ponadgimnazjalnej o godz. 18.30. Natomiast spowiedź św. dla dzieci i młodzieży  na zakończenie roku szkolnego będzie we czwartek od godz. 16.00 do 18.00.

Już dzisiaj informujemy, że wśrodę tj. 27 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Patronki Jaworzna. Msze św. w tym dniu będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 17.00 i 19.00. Suma odpustowa z procesją o godz. 19.00.  Po Mszach św. o godz. 7.30, 9.00, 17.00 i 19.00 odbędą się mini koncerty w wersji instrumentalnejna fletni Pana w wykonaniu prekursora gry na tym instrumencie w Polsce ARTURA THOMASA. Po których będzie możliwość nabycia płyty.

Bierzmowanym dziękujemy za ofiarę na witraże.

Dziękujemy za ofiary dziś złożone na tace, które w sposób szczególny przeznaczone są na witraże

W  tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Partyzantów 24, 26, 28,  30, 32, 34, 36

38.