Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

                 Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się naKodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickimoraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na

XI  Niedzielę  Zwykłą - 17.06.2018r.

_______________________________________________

 

    piątek  przypada zakończenie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci w piątek o godz. 8.00, a dla gimnazjalistów i młodzieży ponadgimnazjalnej o godz. 18.30. Natomiast spowiedź św. dla dzieci i młodzieży  na zakończenie roku szkolnego będzie we czwartek od godz. 16.00 do 18.00.

     Już dzisiaj informujemy, że wśrodę tj. 27 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Patronki Jaworzna. Msze św. w tym dniu będą o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 17.00 i 19.00. Suma odpustowa z procesją o godz. 19.00.  Po Mszach św. o godz. 7.30, 9.00, 17.00 i 19.00 odbędą się mini koncerty w wersji instrumentalnejna fletni Pana w wykonaniu prekursora gry na tym instrumencie w Polsce ARTURA THOMASA. Po których będzie możliwość nabycia płyty.

    Bierzmowanym dziękujemy za ofiarę na witraże.

    Dziękujemy za ofiary dziś złożone na tace, które w sposób szczególny przeznaczone są na witraże

    W  tym tygodniu prosimy, aby o porządek w Sanktuarium zatroszczyli się wierni z ul. Partyzantów 24, 26, 28,  30, 32, 34, 36    

     38. 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Sanktuarium Jaworzno, siedziba: Jaworzno - Osiedle Stałe, ul Św. Maksymiliana Kolbe 3.