Sakrament Bierzmowania

Przygotowaniem młodzieży do sakramentu bierzmiowania w naszej Parafii w tym roku szkolnym

zajmuje się ks. Robert Szulczewski.

Kontakt:

-telefoniczny 725 537  802

- e-mail: kard09@wp.pl

- osobisty w kancelarii parafialnej w poniedziałek od  godz. 16.00 do 17.00.

dla kandydatów do bierzmowania

MSZA ŚWIĘTA  POD PRZEWODNICTWEM JEGO EKSCELENCJI KSIĘDZA BISKUPA DOKTORA GRZEGORZA KASZAKA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA odbędzie się 26 MAJA o o godz. 16.00

ZEBRANIE Z RODZICAMI  przed sakramentem bierzmowania  11 MAJA tj. w piątek  godz. 19.00 w dolnym kościele