2024-04-27, Sobota
Dz 13, 44-52, Ps 98, J 8, 31b-32a, J 14, 7-14
2024-04-28, Niedziela
5. wielkanocny
Dz 9, 26-31, Ps 22 (21), 26b-27. 28 i 30ab. 30c-32 (R.: por. 26a), 1 J 3, 18-24, J 15, 4a. 5b, J 15, 1-8
2024-04-29, Poniedziałek
Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora kościoła, patronki Europy
1 J 1, 5-10;2,1-2, Ps 103, Mt 11, 25, Mt 11, 25-30

Pielgrzymka do Ojca Pio

Biuro Pielgrzymkowe 1997 32-500 Chrzanów, ul. Sienkiewicza 11

www.traveller-it.pl www.pielgrzymujznami.pl

e-mail: pielgrzymki@traveller-it.pl

PIELGRZYMKA DO OJCA PIO

(5 DNI)

20 - 24. 05. 2024

SAN GIOVANNI ROTONDO - MONTE SANT ANGELO - PIETRELCINA - NEAPOL - POMPEJE

ŚWIADCZENIA:

Przelot samolotem na trasie KTW/KRK – NAP - KTW/KRK, noclegi w hotelach ***,  śniadania i obiadokolacje, objazd wg programu, bilety wstępu, opieka doświadczonego  pilota/przewodnika, wszystkie opłaty związane z realizacją programu ubezpieczenie KL/NW.

DZIEŃ 1:

Wylot do Neapolu, przejazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja  i nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Nawiedzenie miejsc związanych z Ojcem Pio: kościół pod wezwaniem Świętego  Ojca Pio - miejsca gdzie znajduje się grób świętego oraz Bazylika Matki Bożej Łaskawej.  Msza św. Następnie przejazd na Wzgórze św. Michała Archanioła. Nawiedzenie Groty objawień. Spacer uroczymi uliczkami miasteczka. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Przejazd do Neapolu. Po drodze Pietrelcina – rodzinna miejscowość Ojca Pio, Msza  św. Następnie zwiedzanie Pompei - starożytnego miasta, nawiedzenie Bazyliki Królowej Różańca  Świętego w Pompei, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Zwiedzanie Neapolu - Pałace Królewskie, Teatr San Carlo, plac Plebiscytu, Galeria Umberta, Katedra Św. Januarego, Kościół Matki Bożej z Lourdes oraz św. Józefa – miejsce  spoczynku sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo, Msza św. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5:

Śniadanie. Transfer na lotnisko . Wylot do Polski

CENA: 2500 PLN + 450 EUR*

* Składki TFG/TFP- 20 zł.

* Wycieczka na Capri – 70 euro

*w cenie 10 kg bagaż rejestrowany + mały podręczny

kolejność zwiedzania może ulec zmianie, w zależności od godzin wylotu możliwe dodatkowe  zwiedzanie Neapolu.

zaliczka 1500 zł przy zapisie na listę uczestników.

dopłata na 30 dni przed rozpoczęciem pielgrzymki

UWAGA!!!- możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - zwrot 100%  /składka ok.3,5% / Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji podróży tj. z imprezy turystycznej lub biletu lub przerwania  uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych.